Dlaczego zakup usługi Anti-DDoS od operatora nie jest wystarczający?

Odblokuj film

Logowanie do filmu


Multiwendorowa, wielopoziomowa architektura AntiDDoS dla firm.

Podczas webinarium zostaną Państwu przedstawione zagadnienia związane z obecnymi wyzwaniami bezpieczeństwa, jakie stawiane są przed przedsiębiorstwami, działającymi w szeroko pojętym biznesie Enterprise. Zagrożenia związane z różnego rodzaju atakami DDoS dotyczą praktycznie wszystkich organizacji istniejących i działających w przestrzeni otwartego Internetu.

W naszej prezentacji skupimy się przede wszystkim na praktycznych aspektach i metodach, które pomogą ochronić Państwa przedsiębiorstwo. Kompleksowo omówimy także szanse wystąpienia ataku DDoS dla poszczególnych typów firm, najczęściej występujące ataki i ich skalę oraz sposoby zapobiegania.

Opowiemy o naszym zintegrowanym podejściu do zagadnienia zmniejszania zagrożeń związanych z tymi atakami, bazując na wyselekcjonowanych przez nas rozwiązaniach oraz naszym wieloletnim doświadczeniu we wdrażaniu ochrony anty – DDoS’owej. Przedstawimy także naszą referencyjną architekturę powstałą w oparciu o wdrożenie na największym sklepie e-Commerce w Polsce, składającą się z wielopoziomowej ochrony i głównych elementów eliminacji ataku: Scrubbing Center w Chmurze ISP, Ochronie Sieciowej, Ochronie Behawioralnej i Ochronie Aplikacyjnej.