Technologie mobilne i internetowe w systemach ERP na przykładzie IFS Applications 8

Odblokuj film

Logowanie do filmu


Zagadnienia

W roku 2012 firma IFS Poland otrzymała tytuł „Najlepszego dostawcy IT dla przemysłu” w kategorii systemów do zarządzania majątkiem i gospodarki remontowej w konkursie zorganizowanym przez redakcję magazynu MSI Polska.

IFS Applications jest światowej klasy rozwiązaniem informatycznym, skierowanym do firm zarządzających majątkiem i usługami serwisowymi, prowadzących działalność projektową, a także firm produkcyjnych i dystrybucyjnych. Wdrażane rozwiązanie IFS Applications może jednocześnie wspierać wszystkie wymienione rodzaje procesów biznesowych, zaś wykorzystujące go firmy naszych Klientów mogą bez przeszkód adaptować zakres prowadzonej działalności do zmieniających się wymogów rynkowych.

W przypadku firm zarządzających majątkiem własnym lub serwisujących majątek zleceniodawców, kluczowym elementem IFS Applications są funkcjonalności wspierające utrzymanie ruchu i gospodarkę remontową, a także świadczenie usług serwisowych. Nasze rozwiązanie nie ogranicza się do wyczerpującego opisu majątku, umożliwienia dostępu do powiązanej z nim dokumentacji technicznej i rozruchowej oraz bieżącej ewidencji prowadzonych prac remontowo-serwisowych, ale posiada szereg zaawansowanych narzędzi pozwalających zoptymalizować działalność firmy w obszarze remontów i serwisu. Narzędzia te podpowiadają jak zminimalizować awaryjność urządzeń i zmaksymalizować ich wydajność przy jednoczesnym ograniczeniu całkowitych kosztów serwisu.  

Dzięki coraz większej dostępności technologii internetowej i nowoczesnym rozwiązaniom IFS Applications możemy uzyskać dodatkowe korzyści polegające na zacieśnieniu współpracy z dostawcami usług i części, a także podnieść jakość danych rejestrowanych w systemie dzięki mobilnym rozwiązaniom do obsługi zleceń roboczych i serwisowych. Na seminarium przedstawimy Państwu zatem pełen wachlarz możliwości systemu IFS Applications w zakresie zarządzania majątkiem i serwisem.