Jak zoptymalizować narzędzia SAP z wykorzystaniem rozwiązań bazodanowych IBM

Odblokuj film

Logowanie do filmu


IBM wraz z Redakcją Computerworld Polska zaprasza na eSeminarium poświęcone optymalizacji efektywności działania narzędzi z rodziny SAP. Transmisja eSzkolenia rozpocznie się 28 marca o godzinie 10:00.

Oprogramowanie SAP jest jednym z popularniejszych na rynku, jeśli chodzi o wykorzystanie w kontekście zaawansowanych analiz biznesowych opartych o duże zbiory danych (big data) czy zarządzanie kluczowymi procesami biznesowymi. Z tego też powodu, niezwykle ważne staje się zoptymalizowanie narzędzi bazodanowych służących do obsługi ogromnej ilości przetwarzanych danych.

Dzięki odpowiedniemu ich wdrożeniu, możliwa staje się błyskawiczna analiza biznesowa danych marketingowych czy sprzedażowych. Czas realizacji zapytań staje się praktycznie natychmiastowy, co pozytywnie wpływa na interaktywność narzędzia oraz analityka i świetnie sprawdza się w monitorowaniu odpowiedzi użytkowników, inteligentnej analizie danych czy raportowaniu.

Zainteresowanych większą ilością informacji zapraszamy do oddzielnego artykułu poświęconego usługom dedykowanym dla systemów SAP-owych.

W trakcie trwania eSeminarium nasi eksperci będą do Państwa dyspozycji na dedykowanym czacie i odpowiedzą na wszystkie pytania jakie pojawią się w czasie transmisji.