Dlaczego warto budować cloud usługowy z IBM?

Odblokuj film

Logowanie do filmu


Weź udział w e-Seminarium i dowiedz się, jak zostać liderem wśród dostawców usług IT!

Nawet duże przedsiębiorstwa mają problemy z samodzielnym zarządzaniem i wykorzystywaniem dużych wolumenów danych, które znajdują się w ich otoczeniu. Rozwiązaniem mogą być w pełni skalowalne i dostosowane do indywidualnych potrzeb środowiska Cloudowe, które doskonale sprawdzają się w analizie dużych ilości danych.

Te dane powinny być:
• gdzieś zbierane,
• gdzieś przechowywane,
• gdzieś zarządzane,
• gdzieś analizowane,
• gdzieś kopiowane.

Owo „gdzieś” to w większości przypadków będzie prywatne lub hybrydowe zwirtualizowane środowisko pamięci masowej cloud, hostowane narzędzia Business Intelligence i analityczne oraz hostowane aplikacje do zbierania danych. Niewiele firm ma kompetencje, żeby samodzielnie – efektywnie i bezpiecznie – przenieść dane oraz moc obliczeniową z własnej serwerowni lub hostowanej chmury prywatnej do publicznej infrastruktury cloud. Podobnie niewielu CSP ma kompetencje projektowania i zarządzania elastycznymi rozwiązaniami chmury prywatnej lub hybrydowej.

Dlatego klienci zwracają się podczas projektów cloud do zaufanych partnerów, w poszukiwaniu autentycznego doradztwa biznesowego i wiedzy eksperckiej. Ich celem jest zbudowanie systemów, precyzyjnie dopasowanych do ich specyficznych potrzeb, które pozwolą wykorzystać ogromne ilości informacji w celu przyspieszenia rozwoju biznesu. Często firmy nie będą chciały poświęcać wewnętrznych zasobów na nowe inicjatywy cloud.

Dowiedz się jak bezpiecznie przechowywać i wydajnie przetwarzać dane biznesowe.

 

Serdecznie zapraszamy do rejestracji!