Sposób na efektywną i bezpieczną aktualizację środowiska integracyjnego w technologii Websphere Message Broker

Odblokuj film

Logowanie do filmu


Zagadnienia

Środowisko integracyjne to składnik prawie każdego przedsiębiorstwa - środowisko takie jest swego rodzaju siecią oplatającą wszystkie systemy informatyczne.

Od kondycji tego środowiska zależy jakość realizacji kluczowych procesów firmy. Dlatego tak ważną sprawą jest jego bieżąca pielęgnacja i aktualizacja - w szczególności wykonywanie okresowych upgreade'ów do kolejnych, dużych wersji dostępnych bezpłatnie w ramach maintenance'u.

Z badań przeprowadzonych przez IBM wśród użytkowników WBM, wynika, że w większości nie zdecydowali się na aktualizację do najnowszej wersji Integration Bus. Przyczyna takiego stanu rzeczy może tkwić w potencjalnej skali przedsięwzięcia oraz związanego z nim ryzyka a także nieświadomości jak taki proces przeprowadzić oraz jakie korzyści można uzyskać.

Doświadczenia Netii (użytkownika) oraz firmy Tekten (dostawcy i integratora) pokazują, że możliwe jest sprawne zaplanowanie i wykonanie aktualizacji oprogramowania integracyjnego przy zapewnieniu bezawaryjnej pracy i jakości środowiska informatycznego.  

Na e-Seminarium zaprezentujemy:

  • planowanie aktualizacji oraz jej wykonanie
  • automatyzację konfiguracji środowiska
  • testowanie regresyjne i monitorowanie jakości
  • korzyści wynikające z migracji na kolejne wersje WMB 
 

Serdecznie zapraszamy do rejestracji i uczestnictwa w e-Seminarium!