Czego jeszcze nie wiesz o swoich klientach? Praktyczna analiza danych w mniej niż godzinę.

Odblokuj film

Logowanie do filmu


Ograniczona ilość czasu i niemal nieograniczona ilość informacji to współczesna rzeczywistość. Pracownicy działów sprzedaży, marketingu, operacji, finansów, managerowie, specjaliści muszą szybko podejmować decyzje i brać odpowiedzialność za ich rezultaty. Presja czasu sprawia, iż często muszą bazować na swojej intuicji i doświadczeniach. Takie podejście może odbijać się negatywnie na jakości interakcji firma-klient. Remedium zdaje się być podejmowanie decyzji w oparciu o twarde dane, które są zaszyte w każdej firmie, poprzedzone ich gruntowną analizą. Rzecz w tym, że analizy tego typu powinny być łatwe, szybkie do przeprowadzenia i dostępne dla każdego. Czy mogą?

Mogą! Teraz dzięki intuicyjnej platformie IBM Watson Analytics możesz samodzielnie analizować dane oraz odkrywać korelacje, o których często nie miałeś pojęcia. To proste: wgraj dane, uzyskuj wiedzę, przewiduj przyszłość i podejmuj mądre decyzje dla jak najlepszych rezultatów.

Zapraszam na 30 minutowe webinarium, na którym przedstawię konkretny przypadek, dostępne dane oraz możliwości przeprowadzania analiz, predykcji i podejmowania decyzji w oparciu o fakty. Celem będzie zrozumienie klientów i zwiększenie ich satysfakcji.

Do zobaczenia!