Rozwiązania PureSystems - nowy rozdział w dziejach IT

Zagadnienia

IT zmienia kierunek swojego rozwoju. Przechodzimy z podejścia reaktywnego do prokatywnego. Co to oznacza? Co raz więcej pracujemy nad rozwojem naszego środowiska, konsolidujemy stare zasoby, co pozwala zmniejszyć czas i wysiłki wkładane w utrzymanie posiadanych platform. Właśnie dlatego IBM stwierdził, że jest to idealny moment na wypuszczenie całej rodziny rozwiązań PureSystems. Czym jest ta platforma i dlaczego warto się nią zainteresować, - na te właśnie pytania postaramy się odpowiedzieć w trakcie naszego e-Seminarium.

PureSystems - to rodzina wysoko zintegrowanych rozwiązań, celem których jest znaczące przyśpieszenie projektów wdrożeniowych oraz uproszczenie zarządzania całą infrastrukturą. Rozwiązania te mocno stawiają na wirtualizację i otwarte standardy.

http://www.ibm.com/ibm/puresystems/pl/pl/Zajmujesz się zawodowo infrastrukturą IT? Jeśli tak, to zapraszamy do czytania i komentowania bloga oraz facebook'a poświęconego najnowszym technologiom IBM: serwerblog.com facebook.com/serwerblog

Dołącz do dyskusji

Bądź pierwszy i zostaw komentarz.