Kilka słów o GDPR: ochrona danych osobowych - jak przygotować firmę na nadejście nowych przepisów

Odblokuj film

Logowanie do filmu


Rzetelna i prawidłowa ochrona danych osobowych w firmie to dla wielu przedsiębiorstw być albo nie być na rynku B2B. Jednym z większych wyzwań na tym polu, niezmiennie od lat, jest konieczność dostosowania wewnętrznych regulaminów do stale zmieniających się, często niejasnych przepisów. Zgodnie z nową regulacją Unii Europejskiej, wkrótce ma się to zmienić.

Po to, by przepisy dotyczące ochrony danych w Europie stały się w końcu kompletne, uchwalono ustawę GDPR (General Data Protection Regulation). Głównym jej celem jest zunifikowanie prawa w zakresie ochrony danych osobowych w ramach Unii Europejskiej, co w założeniu ma znacznie uprościć funkcjonowanie firm działających w skali międzynarodowej.

W czasie eSeminarium powiemy jak nowe technologie mogą pomóc firmom dostosować się do nowej ustawy oraz uzyskać kompletną zgodność z przepisami. W trakcie prezentacji, do dyspozycji uczestników oddany zostanie interaktywny czat, na którym nasi eksperci na żywo odpowiadać będą na pojawiające się pytania.

Zapraszamy do oglądania!