Biznes w sieci jeszcze bardziej bezpieczny i zautomatyzowany? Nowy kanał dostępu dla klientów (API Management) - zabezpieczony, zmierzony, zautomatyzowany.

Odblokuj film

Logowanie do filmu


Redakcja Computerworld Polska wraz z ekspertami z firmy IBM Polska zaprasza na eSeminarium, na którym na żywo zaprezentowane zostaną narzędzia umożliwiające zwiększanie bezpieczeństwa firmowych danych oraz wprowadzenie ułatwień w udostępnianiu wybranych usług firmowych pracownikom zewnętrznym.

Transmisja szkolenia rozpocznie się 1 czerwca 2015 o godzinie 10:00.

Eksperci z firmy IBM dokładnie zaprezentują Państwu narzędzia IBM DataPower oraz IBM API Management. Pierwsze z nich wyróżnia bezpieczeństwo danych XML i JSON (ochrona przed zagrożeniami wynikającymi z użycia popularnych formatów) i skuteczne zabezpieczenie dostępu - uwierzytelnianie i autoryzacja w oparciu o takie standardy jak OAuth 2.0 czy SAML. Co więcej, wyróznia je także możliwość szyfrowania treści i podpisywania podpisem cyfrowym oraz ochrona wydajności systemów za pomocą polityk SLA.

Główne cechy IBM API Management to natomiast:
- udostępnianie usług dla zewnętrznych programistów
- mierzenie i kolekcjonowanie informacji o wywoływaniu usług
- zabezpieczanie dostępu do usług
- zarządzanie dostępem

Podczas eSeminarium nasi eksperci będą do Państwa dyspozycji i odpowiedzą na wszystkie pytania za pośrednictwem interaktywnego chatu!


Serdecznie zapraszamy do rejestracji!