E-usługi w szpitalach – jak wybrać najlepszą platformę sprzętową

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland oraz firma Hewlett Packard Enterprise Polska sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do ekspertów ds. technologii z wybranych sektorów.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


W ramach projektu Budowa ogólnodostępnej platformy wysokiej jakości i dostępności e-usług publicznych w podmiotach leczniczych utworzonych i nadzorowanych przez MON szpitale muszą wprowadzić nowe rozwiązania w bardzo szerokim zakresie. Potrzebują do tego dobrej, sprawdzonej platformy sprzętowej i doświadczonego partnera technologicznego, który dobrze zna potrzeby i wyzwania branży oraz współpracuje z dostawcami usług końcowych wymaganych przez projekt. To ważna i długoterminowa inwestycja, dlatego platforma powinna być ekonomiczna w implementacji, utrzymaniu i rozbudowie. 

Ważne, aby projekt wykonać sprawnie, szybko, bez niespodzianek kosztowych i terminowych. HPE od dawna realizuje tego typu wdrożenia, dostarcza kompleksowe rozwiązania data center do szpitali i współpracuje ze wszystkimi dostawcami rozwiązań dziedzinowych oprogramowania wykorzystywanego w e-usługach. 

Zapraszamy na specjalne spotkanie z ekspertami HPE, którzy pokażą rozwiązania ściśle przygotowane pod projekt i odpowiedzą na wszystkie pytania. Gwarantujemy zwięzłą formę, konkretne, precyzyjne informacje – w krótkim czasie przekażemy wiedzę, która z pewnością będzie przydatna w podjęciu decyzji o wyborze rozwiązań sprzętowych. 

W programie:

    • Jak zoptymalizować dobór serwerów w związku z wymaganiami projektu e-usługi
    • Storage – najlepsze narzędzia i zarządzanie
    • Nowoczesne podejście do backupu – co warto wiedzieć w kontekście projektu e-usług