Stacje robocze do zastosowań w biznesie

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland oraz firma HP Inc Polska Sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu informatyki i bezpieczeństwa, udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akcpetacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Przekonaj się, jak łatwo możesz zrealizować projekty za sprawą niebywałej wydajności najbezpieczniejszych stacji roboczych.

Zyskaj potężną ochronę przed ewoluującym złośliwym oprogramowaniem dzięki samonaprawiającym się sprzętowym rozwiązaniom, takim jak HP Sure Start Gen4, które chroni przed atakami na system BIOS. Dodatkowo możesz z łatwością zarządzać wieloma urządzeniami dzięki zestawowi HP Manageability Integration Kit Gen.

To tylko jedno z licznych rozwiązań jakie chcemy zaprezentować w trakcie spotkania poświęconego najbardziej wydajnym rozwiązaniom - stacjom roboczym.

Podczas seminarium przekażemy informacje dotyczące:

    • Czym się kierować przy wyborze odpowiedniego rozwiązania; cena, wydajność procesora, a może to inne czynniki, których wybór ma krytyczne znaczenie
    • Jak istotny jest wyświetlany obraz; czy zawsze można go skalibrować
    • Jak dobrze przygotować stanowisko pracy; jakie to wpływa na prowadzony projekt
    • Jakie wsparcie HP proponuje swoim Klientom w grupie stacji roboczych

Zarejestruj się na eSeminarium i poznaj najlepsze rozwiązania do profesjonalnych zastosowań. eSeminarium odbędzie się 29 kwietnia o godzinie 12:00.