W drodze ku Gospodarce 4.0 - Omówienie wyników badania redakcyjnego

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma IBM Polska Sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Wzrost efektywności i produktywności motywuje przedsiębiorstwa do podejmowania działań w ramach Gospodarki 4.0. Mimo przeciętnej bazy przemysłowej oraz niskiego poziomu automatyzacji działające na polskim rynku firmy sukcesywnie nadrabiają zaległości. Wiele z nich w najbliższym roku jest gotowych wziąć na barki innowacyjne projekty z zakresu przemysłowego internetu rzeczy, systemów RPA (Robotic Process Automation) albo systemów predykcyjnego utrzymania ruchu.

Serdecznie zapraszamy na e-Seminarium, na którym omowione zostaną wyniki badania przeprowadzonego przez Computerworld Polska przy współpracy z IBM Polska , TIDK sp. z o.o. oraz ABB sp. z o.o., które odbyło się w marcu br. Badanie miało na celu zebranie danych na temat poziomu adaptacji technologii cyfrowych w przedsiębiorstwach. U progu czwartej rewolucji przemysłowej przedsiębiorstwa będą musiały stawić czoła nowym wyzwaniom, w tym związanym z pozyskiwaniem pracowników o nowych umiejętnościach.

    • W jaki sposób działania prowadzone w ramach Gospodarki 4.0 umocowane są na poziomie strategii firmy?
    • Jakie plany na cyfryzację procesów wytwórczych mają firmy działające na polskim rynku?
    • Jakie czynniki oraz potencjalne korzyści skłaniają przedsiębiorstwa do zrobienia większego kroku ku cyfrowej transformacji? 

Podczas wystąpienia eksperci zaproszeni do studia odpowiedzą m.in. na te pytania.

Spotkanie poprowadzi Tomasz Bitner, Redaktor Naczelny Computerworld Polska. Goścmi Tomka będą: Piotr Pietrzak z firmy IBM oraz Przemysław Zakrzewski z firmy ABB.

Do zobaczenia już 21 marca 2019 o godzinie 10:00!