Technologie chmurowe pomagające w pracy zdalnej

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma Genesys Telecommunications Laboratories Sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do dyrektorów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Redakcja Computerworld wraz z firmą Genesys, mają przyjemność zaprosić Państwa na eSeminarium, które poświęcone będzie technologiom chmurowym pomagający w pracy zdalelnej.

W chwili obecnej rynek IT obserwuje trend przenoszenia większości danych oraz wielu procesów do chmury. Jest to o tyle praktyczne, że pozwala na znaczną redukcję wydatków na firmowy sprzęt – cloud computing oferuje całą niezbędną infrastrukturę i moc obliczeniową do wydajnego działania. 

Na eSeminarium prelegencji poruszą następujące tematy:

    • Obecna sytuacja a wykorzystanie rozwiązań chmurowych
    • Chmura vs. On-premises – co jest lepsze, tańsze i prostsze
    • Przykład wielokanałowego systemu obsługi klienta w chmurze – PureCloud – demonstracja funkcjonalna, analiza kosztowa, co tak naprawdę dostajemy w ramach chmury.
    • Czy robot może zastąpić człowieka w obsłudze klienta. Voiceboty & chatbot - do usług!

Zapraszamy! e-Seminarium odbędzie się już 08 kwietnia o godzinie 10:00.