Genesys - strategie migracji do wirtualnego Contact Center

Odblokuj film

Logowanie do filmu


Zagadnienia

Podczas e-seminarium ekspert firmy Genesys podzieli się wiedzą na temat przejścia z rozwiązań stosowanych w tradycyjnym contact center, do takich, które pozwalają na wirtualizację obsługi klienta. Są wśród nich oferowane przez Genesys rozwiązania oparte na SIP oraz wykorzystujące inteligentny routing. Tak gruntowna przebudowa firmowej infrastruktury na pierwszy rzut oka wydaje się dużym wyzwaniem. Tymczasem jej sukces zależy w dużej mierze od przyjęcia właściwej strategii migracji – skupionej na efektach biznesowych i nie traktującej całego procesu jedynie jako zmiany technologicznej.

Podczas e-seminarium zaprezentujemy wybrane rozwiązania Genesys w obszarze Virtual Customer Service oraz najlepsze praktyki związane z ich wdrożeniem – skutkujące obniżenie kosztów funkcjonowania contact center przy jednoczesnym wzroście satysfakcji klientów.

E-seminarium Genesys może zainteresować zwłaszcza dyrektorów i managerów contact center oraz wszystkie osoby odpowiedzialne za obsługę klientów w firmach i instytucjach różniej wielkości i o różnym profilu działalności.