Jak bezpiecznie składować i zarządzać dużą ilością danych? Przechowywanie dużej ilości danych – Storage as a Service. Bezpieczne kopie danych – Backup as a Service.

Zagadnienia

Rosnąca ilość danych nie jest przypadkiem. Nie jest to również trend tymczasowy, ale efekt nieuniknionych i fundamentalnych zmian, jakie zachodzą na całym świecie.

Rozwiązanie: Data Storage

Zarządzana usługa GTS Data Storage jest nowoczesnym rozwiązaniem natychmiast gotowym do pracy. Jest realizowana w oparciu o własną infrastrukturę i sieć transmisji danych oraz nadzorowana przez zespół ekspertów GTS.


Usługę zaprojektowano w taki sposób, aby sprostać zmieniającym się potrzebom klientów - bez względu na to, czy usługa jest realizowana w Centrum Danych GTS, czy też w lokalizacji klienta. Systemy Data Storage zarządzane przez GTS gwarantują ciągłość działania firmy, bezpieczeństwo w przypadku awarii, tworzenie kopii zapasowych, a także archiwizację i odzyskiwanie da¬nych.


Backup jest poważnym wyzwaniem związanym z przechowywaniem danych. GTS oferuje pełną gamę usług backupu i archiwizacji danych w ramach zarządzanych usług Data Storage.

GTS dostarcza usługi backupu w ramach wszystkich zarządzanych produktów Data Storage. Są one realizowane przez GTS w ramach określonego harmonogramu i protokołów lub udostępniane do samodzielnego administrowana przez klienta. Umożliwiają budowanie kompleksowej i zarządzanej strategii pełnego lub częściowego backupu danych.

 

Zapraszamy do obejrzenia interaktywnej prezentacji na stronie:
www.GTSworkingworld.com/pl

Dołącz do dyskusji

Bądź pierwszy i zostaw komentarz.