Zmień swoje IT w przewagę konkurencyjną - Jak nowe serwery Fujitsu PRIMERGY z procesorami Intel® Xeon® pomagają biznesowi?

Odblokuj film

Logowanie do filmu


Zagadnienia

Szybki rozwój branży IT ma ogromny wpływ na sposób działania ludzi i ich firm. Dzisiaj cały świat jest ze sobą połączony za pomocą sieci, stale generując ogromne ilości danych. Wymagania dotyczące pojemności, mocy obliczeniowej i prędkości sieci i data center są ogromne. Prognozuje się, że ilość danych przesyłanych poprzez sieci komputerowe wzrośnie czterokrotnie do 2016 roku. Konsekwencją ciągłej konsolidacji, centralizacji i rosnącej gęstości architektury IT są nowe wyzwania w zakresie efektywnego zarządzania, zasilania i chłodzenia datacenter.

Na dzisiejszym, konkurencyjnym rynku, klienci oczekują, że ich organizacja IT będzie działać sprawniej i będzie generować dodatkową wartość dla firmy.

Głównym wyzwaniem stojącym przed działami IT jest fakt, że nawet przy ograniczonych budżetach,  muszą dostarczać coraz wyższe SLA, budować nowe aplikacje i utrzymać wysoki poziom dostępności usług i aplikacji.
Jedno jest pewne - świat biznesu wymaga od IT więcej niż kiedykolwiek. Aby reagować na rosnące wymagania aplikacji i użytkowników, organizacja IT musi posiadać efektywną architekturę IT, która została zaprojektowana, aby sprostać wyzwaniom „ery cloud” - dokładnie to oferują serwery Fujitsu PRIMERGY następnej generacji.