Zapraszamy na cykl eSeminariów:

ERP w nowoczesnej organizacji - składniki sukcesu

Kiedy, dlaczego i jak wdrożyć system ERP dopasowany do potrzeb biznesowych firmy

ERP w nowoczesnej organizacji – składniki sukcesu

W wielu organizacjach pokutuje mit, że systemy klasy ERP są trudne we wdrożeniu i zbyt drogie, a w ogóle to nie są im potrzebne, bo i tak nie przyspieszą rozwoju biznesu. Jednak wbrew często powtarzanej opinii, system ERP nie jest rozwiązaniem przeznaczonym wyłącznie dla dużych firm z ogromnym zapleczem IT – sprawdza się także w mniejszych organizacjach. Co więcej, firmy nie korzystające z tego typu systemów, mogą tracić swoje szanse na rozwój biznesu. Dlatego warto uchwycić odpowiedni moment, kiedy konieczne staje się wdrożenie ERP. Jak przygotować się do wyboru odpowiedniego rozwiązania i jak wyliczyć rzeczywiste koszty? Jakie obszary wspiera ERP i w jaki sposób dostosowuje się do indywidualnych potrzeb?

Zapraszamy na cykl trzech eSeminariów poświęconych systemom ERP, podczas których będziemy krok po kroku analizowali poszczególne etapy od decyzji, przez analizę potrzeb, aż po udane wdrożenie.

Zapraszamy do rejestracji na eSeminaria
(można zarejestrować się na wybrane lub na wszystkie wydarzenia).

Jak przygotować się do wdrożenia systemu ERP?

19 maja 2021, godz. 10:00

Aby cały proces zakończył się sukcesem, trzeba zacząć od banalnie brzmiącego, ale w rzeczywistości trudnego rozpoznania potrzeby biznesowej, a dopiero później skoncentrować się na doborze odpowiedniego rozwiązania. Warto też od początku zaplanować zarządzanie kosztami i zdobycie odpowiednich kompetencji w firmie.

Kiedy wdrożyć system do zarządzania przedsiębiorstwem?

Wydarzenie odbyło się 17 marca 2021 o godzinie 10.00

Cztery oznaki, które mogą świadczyć o tym, że firma potrzebuje zmian – jakie sygnały powinny nas zaniepokoić? W jaki sposób zdiagnozować firmę i sprawdzić, czy wprowadzenie systemu klasy ERP przyspieszy rozwój biznesu?

Dlaczego ERP sprawdzi się nie tylko w dużej firmie?

Wydarzenie odbyło się 21 kwietnia 2021, godz. 10:00

Rozprawimy się z mitami dotyczącymi ERP, odpowiemy na pytania, dlaczego system ERP powinien być wybrany odpowiednio do specyficznych potrzeb i wielkości firmy, jak szybko można przeprowadzić sprawne wdrożenie i czemu implementacja ERP się opłaca.