"Data Protection – miej wybór". Porozmawiajmy jak zabezpieczyć swoje dane i zapewnić ciągłość działania firmie

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Najważniejsze są dla Ciebie informacje. By móc je otrzymać potrzebujesz zgromadzić i przechować dane. Pomysłów jest wiele ale to Ty decyduj jak to zrobisz i ile chcesz za to zapłacić.

Systemy IT nie powstały wczoraj. Procesy zbierania i przechowywania danych są kosztowne, czasochłonne i podatne na błędy. Robienie kopii zapasowych nie należy do ulubionych czynności działów IT, ale jest absolutnie konieczne. W świetle ciągłego wzrostu ilości danych i szybkiego tempa cyfryzacji procesów biznesowych, obecne systemy podlegają konsolidacji i transformacji.

    • Jak efektywnie zarządzać strumieniami danych, tworzących wartość Twojej firmy?
    • Jak zredukować TCO backupów i archiwizacji nawet o 40%?
    • Jak zwiększyć szansę na szybkie odtworzenie systemów i zapewnienie ciągłości działania dla Twojej organizacji?

Zapraszamy Państwa na eSeminarium, w trakcie którego opowiemy o rozwiązaniu Fujitsu ETERNUS CS. Rozwiązanie to umożliwia konsolidację procedur i urządzeń pamięci masowych do ochrony danych. Dzięki rozwiązaniom Fujitsu administrowanie systemami kopii zapasowych przedsiębiorstwa jest łatwiejsze i efektywniejsze ekonomicznie.

W trakcie trwania eSeminarium mogą Państwo zadawać pytania na interaktywnym czacie. Eksperci z firmy Fujitsu odpowiedzą na Państwa pytania.

Do zobaczenia już 9 kwietnia o godzinie 10:00!