Jak efektywnie zbudować Contact Center w chmurze. Jak zarobić lub zaoszczędzić na tej inwestycji.

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma Genesys Telecommunications Laboratories Sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do dyrektorów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


W chwili obecnej rynek IT obserwuje trend przenoszenia większości danych oraz wielu procesów do chmury. Jest to o tyle praktyczne, że pozwala na znaczną redukcję wydatków na firmowy sprzęt – cloud computing oferuje całą niezbędną infrastrukturę i moc obliczeniową do wydajnego działania. Dzięki temu można umieścić w chmurze także Contact Center – z czego korzyści odczuje się niemal natychmiast.

A jakie to korzyści? To właśnie zaprezentujemy na naszym e-seminarium, które poprowadzą zaproszeni przez nas eksperci z firmy Genesys. Dzięki nim nie będziesz musiał budować contact center w chmurze w ciemno. Podczas spotkania wyjaśnią dokładnie, jakie operacje i czynności należy krok po kroku przeprowadzać, aby osiągnąć sukces – czyli zaoszczędzić na kosztach, a zarazem zarobić. 

Podczas e-seminarium dowiesz się, co lepiej wybrać – cloud computing czy on-premises? Poznasz wady i zalety płynące z obu rozwiązań, a także wyjaśnienia ich wydajności na konkretnych przykładach. Jednym z nich jest wielokanałowy system obsługi klienta w chmurze – PureCloud. Wyjaśnimy, dlaczego to rozwiązanie ma przed sobą przyszłość i jak możesz je przystosować do swoich potrzeb.

Ciekawym odkrycie może okazać się dla Ciebie poznanie możliwości oferowanych przez chatboty i voiceboty. Będziemy rozważać, czy robot może zastąpić człowieka w obsłudze klienta, a także jakie korzyści może przynieść takie rozwiązanie.

Dlaczego taka wiedza jest Ci potrzebna? W dzisiejszych czasach konkurencja jest olbrzymia, a zastosowanie technologii pozwalających na zmniejszenie kosztów przy jednoczesnej możliwości zarobienia to nie tylko szansa na to, aby wybić się przed innych, ale również pozyskanie nowych klientów i większe dochody. Ponieważ są to technologie stosunkowo nowe, nie każdy wie, jak zacząć – dlatego nasze e-seminarium może okazać się dla Twojego biznesu początkiem nowej drogi i pomóc w jego dynamicznym rozwoju oraz ustabilizowaniu na rynku.  

e-Seminarium odbędzie się już 30 września o godzinie 12:00. Zapraszamy do rejestracji!