#CYBERSECURITY - jak chronić się przed cyberatakami...? Bezpieczeństwo oprogramowania a zgodność licencyjna. Praktyczne wskazówki dla Twojej organizacji.

Jak donosi raport  "Threat Report Q2 2017" - 9 na 10 firm ma luki w zabezpieczeniach infrastruktury od 3 lat lub dłużej. 60% ankietowanych systematycznie notowało ataki hackerskie. Eksperci raportu wykryli 184 miliardy ataków. W wyniku ataku Twoja firma może być wyłączona na 12 godzin - tyle czasu zajmie przywrócenie sprawności systemów.

Najsłabszym ogniwem w zarządzaniu oprogramowaniem w firmie, są użytkownicy.
Prawdziwą plagą, z jaką zmagają się osoby odpowiedzialne za zarządzanie oprogramowaniem w przedsiębiorstwach są bezpłatne programy do użytku niekomercyjnego. Odpowiednio zarządzając oprogramowaniem można jednak nie tylko uodpornić firmę na ataki hakerskie, ale również zaoszczędzić nawet 30 proc. wydatków związanych z oprogramowaniem.

Podpowiadamy, jak to zrobić!

Agenda spotkania:

10:00 - 10:20
#CYBERSECURITY - in the contex of day to day IT Resources Management
Case strories, Best Practices, Biggest cyber threats on the horizon.
Prowadzący: Mukul Chopra - COMPAREX USA

10:20 - 10:35
#CYBERSECURITY - praktyczne wskazówki jak uchronić się przed cyberatakami
Odpowiednio zarządzając oprogramowaniem można nie tylko uodpornić firmę na ataki hakerskie, ale również zaoszczędzić nawet 30 proc. wydatków związanych z oprogramowaniem. Podpowiadamy jak to zrobić.
Prowadzący: Jakub Nowakowski - COMPAREX Poland

10:35 - 10:55
Bezpieczeństwo oprogramowania a zgodność licencyjna
Zgodność licencyjna - prawne aspekty ochrony programów komputerowych
Prowadzący: adw. Bartłomiej Witucki – BSA.

Podczas całego webinarium serdecznie zapraszamy do zadawania pytań na czacie. Po webinarium nasi eksperci udzielą odpowiedzi na wszystkie zadane pytania.

Dołącz do dyskusji

Bądź pierwszy i zostaw komentarz.