Bezpieczeństwo i łatwy dostęp do firmowych danych dla pracowników mobilnych

Odblokuj film

Logowanie do filmu


W jaki sposób można zapewnić pracownikom dostęp do chronionej treści, którą mogą przeszukiwać, synchronizować i udostępniać bez obniżania poziomu bezpieczeństwa?

Jak skutecznie zabezpieczyć służbowe komputery oraz urządzenia mobilne nie ograniczając jednocześnie właściwym osobom dostępu do kluczowych informacji?

Jak poradzić sobie z tworzeniem zaszyfrowanych kopii zapasowych dla wielu użytkowników w rekordowo krótkim czasie?

Odpowiedzi na te pytania udzielą eksperci ds. bezpieczeństwa z firmy Commvault na eSeminarium, którego transmisja odbędzie się 11 czerwca o godzinie 10:00.

W trakcie trwania eSzkolenia zaprezentowana zostanie technologia CommVault Edge, która umożliwia szybkie i elastyczne wdrożenie rozwiązania w zakresie ochrony danych dla tysięcy użytkowników zarządzanych z poziomu jednej konsoli. Rozwiązanie oferuje kopie zapasowe dla laptopów i desktopów, webowe i mobilne aplikacje dla bezpiecznego dostępu, synchronizację i udostępnianie plików, zoptymalizowaną deduplikację i harmonogramy, oraz zaawansowane możliwości eDiscovery.

Warto także dodać, że dzięki aplikacji mobilnej CommVault Edge użytkownicy uzyskują bezpieczny dostęp mobilny do swoich danych i mogą chronić informacje zapisane na urządzeniach przenośnych. Nasza aplikacja mobilna działa w systemach iOS, Android i Windows 8.


Serdecznie zapraszamy!