Bezpieczeństwo pracy zdalnej oraz poczty w chmurze - Ochrona dla Office365 oraz Teams

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma Trend Micro (EMEA) limited Sp. z o.o. oddział w Polsce. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


W czasach, gdy praca zdalna stała się koniecznością, a coraz więcej organizacji pod presją decyduje się na uruchomienie systemów do współpracy oraz wideo-konferencji online, takich jak MS Teams czy Office 365, kwestie ich bezpieczeństwa nabierają ogromnego znaczenia. Niestety użycie starych, tradycyjnych narzędzi do ochrony nie jest w tym scenariuszu możliwe. Potrzeba nam dedykowanych rozwiązań, które z jednej strony dają się szybko zintegrować z usługami Microsoftu, a z drugiej skutecznie chronią.

W trakcie eSeminarium zaprezentowane zostanie Państwu rozwiązanie Cloud App Security od Trend Micro, które dedykowane do zabezpieczania Office 365, Teams oraz dysków chmurowych. Ekspert Trend Micro opowie o zastosowaniu najnowszych technik - takich jak uczenie maszynowe, czy widzenie komputerowe - do blokowania i wykrywania ataków ukierunkowanych, w tym BEC (Business Email Compromise) oraz phishing. Ponadto zostanie zaprezentowane, jak w błyskawiczny sposób można wprowadzić zabezpieczenia do kluczowych dla pracy zdalnej usług.

Do zobaczenia już 16 kwietnia o godzine 10:00!