Cisco Stealthwatch. Widoczność i wykrywanie cyber zagrożeń także dla ruchu zaszyfrowanego

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma Integrated Solutions Sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Coraz częściej ruch szyfrowany (np. HTTPS) wykorzystywany jest przez cyberprzestępców do omijania zabezpieczeń sieci.

    • Jak temu zapobiegać?
    • Jak korzystać z SSL/TLS i eliminować zagrożenia związane z szyfrowaniem komunikacji?

Zapraszamy na e-Seminarium, podczas którego eksperci z firmy Integrated Solutions omówią obecne trendy w obszarze cyberzagrożeń, pokażą jak można im przeciwdziałać wykorzystując zaawansowane narzędzia analityczne jakim jest Cisco Stealthwatch.

Ponadto podczas transmisji pokażemy praktyczne możliwości rozwiązania w laboratoriom pokazowym.

Dzięki Stealthwatch można wykryć zaawansowane zagrożenia, szybko na nie zareagować i ochronić kluczowe dane dzięki inteligentnej segmentacji sieci. Cisco Stealthwatch zapewnia wgląd w informacje na wszystkich poziomach firmy, od sieci prywatnych po chmurę publiczną. Zaawansowany system analizy zabezpieczeń pozwala wykrywać i reagować na zagrożenia w czasie rzeczywistym. Rozwiązanie stale analizuje aktywność w sieci, tworząc podstawy dopuszczalnego zachowania, aby wykorzystać te informacje wraz z zaawansowanymi algorytmami uczenia maszynowego do wykrywania nieprawidłowości. Warto jednak pamiętać, że nie wszystkie podejrzane zachowania są złośliwymi atakami. Rozwiązanie Stealthwatch umożliwia szybką i zdecydowaną korelację nieprawidłowości z zagrożeniami takimi jak ataki C&C, programowanie ransomware, ataki DDoS, cryptomining, nieznane złośliwe programy i zagrożenia od wewnątrz. Jednolite rozwiązanie bez agentów to kompleksowe monitorowanie zagrożeń w całym centrum danych, oddziale firmy, w punktach końcowych i w chmurze, niezależnie od systemu szyfrowania sieciowego.

Do zobaczenia 01 października 2019 o godzinie 10:00!