Sieci SD-WAN według Cisco - koncepcja, zastosowanie, korzyści biznesowe

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma Cisco Systems Poland Sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


W ostatnich latach w środowisku sieciowym dużo mówi się o nowej klasie rozwiązań do podłączania placówek przedsiębiorstw - o rozwiązaniach SD-WAN - Software Defined Wide Area Network (sieci rozległe kontrolowane oprogramowaniem).

Cechują się one nową jakością - centralizując konfigurację i diagnostykę sieci w kontrolerze z graficznym interfejsem użytkownika. Wśród wielu nowych możliwości, klienci Cisco chwalą sobie szybkość podłączania placówek - publiczne referencje opisują prawie 500 placówek miesięcznie.

Inni klienci Cisco doceniają nowe rozwiązanie SD-WAN - które pomogło skonsolidować parę urządzeń sieciowych w placówkach (router, przełącznik, punkt dostępu do sieci bezprzewodowej i modem 3G/4G) oraz sterować siecią i monitorować ją z poziomu jednego systemu.

Dlaczego warto zainteresować się koncepcją SD-WAN?
Jakie korzyści niesie za sobą wdrożenie rozwiązania Cisco SD-WAN?

Zapraszamy serdecznie na Webinar Cisco SD-WAN, w ramach którego odpowiemy na te pytania, omówimy korzyści płynące z wdrożenia rozwiązania Cisco SD-WAN oraz zaprezentujemy błyskawiczne podłączenie urządzenia do działającego systemu.

Udział w wydarzeniu nie wymaga zaawansowanej wiedzy z zakresu technologii sieciowych. Każdy z uczestników będzie w stanie zrozumieć korzyści, podstawy technologiczne.

Serdecznie zapraszamy!