Inteligentna, prosta i bezpieczna sieć LAN w erze cyfrowej

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma Cisco Systems Poland Sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Sieć dostępowa już od lat stanowi podstawę funkcjonowania systemów cyfrowych w przedsiębiorstwie. Tradycyjne zastosowanie sieci LAN jako medium do połączenia komputerów i telefonów do sieci zmieniło się i obecnie coraz częściej przełączniki LAN służą do połączenia całej infrastruktury teletechnicznej budynku.

Obok tradycyjnych systemów IT takich jak sieć WIFI, systemy wideo, systemy multimedialne coraz częściej te same przełączniki wykorzystujemy do podłączenia również systemów automatyki budynkowej, sterowania i kontroli dostępu. Nierzadko są to systemy krytyczne dla działania naszej organizacji a również często istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa naszych pracowników. Zatem sieć LAN musi się zmieniać, dotyczy to również mniejszych i średnich organizacji.

W trakcie sesji przedstawię rozwiązania Cisco z zakresu sieci kampusowych LAN dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Serdecznie zapraszamy już 5 grudnia o godzinie 10:00!