Cisco Hyperflex - przepis na szybką i gotową platformę obliczeniową w Data Center

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma Cisco Systems Poland Sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Mamy przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie poświęcone platformie hiperkonwergentnej Cisco HyperFlex.

Uruchomienie środowiska obliczeniowego Data Center wymaga często długotrwałych przygotowań, skomplikowanej wiedzy, testów zgodności, czasu na konfigurację środowiska i niejednokrotnie olbrzymich nakładów finansowych. Hyperflex to rozwiązanie pozwalające w łatwy i szybki sposób zbudować profesjonalne środowisko DataCenter w oparciu o serwery rack, elementy sieciowe i oprogramowanie bez zbędnych komplikacji.

Podczas spotkania:

    • Postaramy się odpowiedzieć na pytanie czym jest Hyperkonwergencja i jakie miejsce zajęła w świecie rozwiązań dla Data Center
    • Pokażemy na co zwrócić uwagę wybierając rozwiązanie Software Defined Storage
    • Przedstawimy sposób na to, jak w krótkim czasie uzyskać platformę potrzebną, aby uruchomić własną prywatną chmurę, platformę pod VDI, bazę dla środowiska Microsoft, kontenerów albo system SCADA.

Serdecznie zapraszamy już 20 listopada o godzinie 10:00!