Najłatwiejszy sposób osiągnięcia własnej, wydajnej platformy dla aplikacji w Data Center

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A., Cisco Systems Poland Sp. z o.o., firma net-o-logy Sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Uruchomienie nowych aplikacji wymagających dedykowanych zasobów, często kończy się dostawianiem nowych modułów typu "appliance".

W przypadku większych awarii odtwarzanie aplikacji po utracie maszyny może być kłopotliwe. Z drugiej strony można też przygotować wysoko dostępne środowisko zbudowane z macierzy, serwerów, wirtualizacji, sieci lan i san. Będzie odporne na rozmaite scenariusze awarii, ale takie podejście wymaga z kolei często długotrwałych przygotowań, olbrzymiej wiedzy, testów zgodności, czasu na konfigurację i niejednokrotnie olbrzymich nakładów finansowych. Hiperkonwergencja pozwala połączyć wymagania odpornego na awarię stosu komponentów, z możliwością rozbudowy i wydajnością oraz łatwość zarządzania i gotowość do pracy modelu appliance. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zarejestruj się na e-Seminarium.

W czasie sesji przedstawimy Państwu sposób na to, jak łatwo przygotować kompletną, wysokodostępną platformę obliczeniową przy użyciu rozwiązania Cisco HyperFlex, jak nią zarządzać, jak skalować i jak korzystnie pozyskać rozwiązanie w różnych modelach finansowania.

Zapraszamy!