Sprawny system bezpieczeństwa w trzech krokach

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A., Cisco Systems Poland Sp. z o.o., firma Ingram Micro sp. z o.o. oraz firma Stinet Sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Serdecznie zapraszamy na bezpłatne e-Seminarium, które Poprowadzi ekspert z firmy Igram Micro, a poruszane w jego trakcie zagadnienia będą obejmować następujące tematy:

    • rola Next Generation Fire Wall (NGFW) – zapory nowej generacji Firepower 1000 to wydajność i niezawodność w połączeniu z ochroną przed najbardziej zaawansowanymi zagrożeniami. Urządzenia z tej serii wykorzystują system następnej generacji wykrywania intruzów (NGIPS), dzięki czemu znacznie zwiększają bezpieczeństwo danych oraz ruchu sieciowego, będąc gotowymi na najświeższe zagrożenia pojawiające w sieci. Zaprezentujemy wszystkie praktyczne korzyści płynące z zastosowania tego rozwiązania.
    • Cisco Umbrella jako odpowiedź na ewolucję zagrożeń – ta nowoczesna ochrona chmurowa dedykowana jest klientom biznesowym i korporacyjnym, a jej zadanie to monitorowanie zapytań DNS i blokowanie dostępu do źródeł zagrożenia. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom technicznym jest nie tylko niezwykle skuteczna, ale również niezwykle łatwa w implementacji – nie wymaga instalacji sprzętu, a proces uruchomienia to kwestia zaledwie kilkunastu minut. Podczas e-Seminarium dowiesz się, dlaczego Twoja firma może potrzebować tego właśnie rozwiązania!
    • Duo - uwierzytelnianie dwuskładnikowe – jak nie dopuścić do sytuacji, w której kradzież hasła otwiera złodziejowi drogę do infrastruktury? Odpowiedzią na to jest uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Gwarantuje, że nawet po wykradzeniu loginu i hasła nikt niepowołany nie dostanie się do strony czy serwisu. Nowatorskie rozwiązanie Cisco zostało stworzone we współpracy z firmą Duo Security i jest obecnie jedną z najskuteczniejszych metod ochrony, jaka znajduje się na rynku.

Nasze e-Seminarium jest odpowiedzią na rosnące zagrożenia bezpieczeństwa w świecie IT. Cyberprzestępcy korzystają z coraz bardziej wyrafinowanych technik, dzięki czemu z łatwością omijają standardowe zabezpieczenia – których słabe punkty są już od dawna doskonale znane. Dlatego nowe wyzwania wymagają nowego podejścia, a rozwiązania Cisco zaliczają się do najbardziej nowatorskich, zaawansowanych oraz – co najważniejsze – skutecznych.

Biorąc udział w e-Seminarium poznasz te rozwiązania i dowiesz, jak skutecznie chronić infrastrukturę IT przed zagrożeniami z sieci! 

Zapraszamy!