CiSOC – Pierwszy w Polsce Security Operation Center oparty na produktach Cisco Systems

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A., Cisco Systems Poland Sp. z o.o. oraz firma Trecom Spółka Akcyjna sp.k. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Zapraszamy Państwa na e-Seminarium, które poprowadzi znany specjalista i szkoleniowiec od Security Operation Center – Michał Horubała. Gościem Michała będzie ekspert z firmy Trecom - Edward Nowicki. Na e-Seminarium, które odbędzie się już 31 października opowiemy jak zbudować profesjonalną ochronę wszystkich zasobów Państwa firm i organizacji, jak do tego celu wykorzystać produkty Cisco Systems i co zrobić aby taki projekt nie trwał miesięcy, tylko dni.

Wprowadzimy Państwa do zagadnień Security Operation Center, opowiemy o poszczególnych produktach Cisco Systems wchodzących w skład CiSOC oraz opowiemy jak wygląda proces uruchomienia usługi.

Na e-Seminarium nie zabraknie przedstawienia produktów Cisco takich jak:

  • Advanced Malware Protection (AMP)
  • Cisco Cloud Security (Umbrella)
  • Cisco Email Security
  • Cisco Firepower
  • Cisco Stealthwatch

Są to rozwiązania od lat doceniane przez rynek i gwarantujące kompleksową ochronę firm na całym świecie.

Od dziś wszystkie te rozwiązania można zakupić w modelu Security as a Service w miesięcznym modelu rozliczeniowym bez długoterminowych zobowiązań finansowych z obsługą profesjonalnego zespołu Security Operation Center firmy Trecom obudowaną platformą Security Orchestration, Automation And Response (SOAR) oraz wspieraną przez Cisco Talos, bo tylko Cisco może zapewnić wyjątkową ochronę przed zagrożeniami oferowaną przez Talos, jednego z największych na świecie zespołów ds. informacji o zagrożeniach.  

Ponadto wśród uczestników webinarium wybierzemy 10 firm zainteresowanych uruchomieniem bezpłatnego pilota usługi, które otrzymają od nas bezpłatne konsultacje jak zbudować proces zarzadzania bezpieczeństwem IT w ich organizacjach.