Bezpieczna infrastruktura IT w instytucjach finansowych

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma Hewlett Packard Enterprise Polska Sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Na co warto zwrócić uwagę planując budowę lub modernizację systemu IT w małej lub średniej firmie działającej w branży finansowej?  Jak sprawić, by infrastruktura fizyczna zapewniała wysoki poziom niezawodności?
Zapraszamy na eSeminarium poświęcone budowie i konfiguracji bezpiecznej infrastruktury w małych i średnich instytucjach finansowych.

Systemy bezpieczeństwa są z reguły i słusznie kojarzone z oprogramowaniem, ale na niezawodność systemu IT i jego odporność na ataki duży wpływ mają też mechanizmy zabezpieczeń zintegrowane w fizycznej infrastrukturze takiej jak serwery, pamięci masowe lub urządzenia sieciowe.

W jakim kierunku rozwijane są tego typu mechanizmy, jakie są ich praktyczne funkcje i możliwości? Dobrym, ilustrującym to przykładem mogą być rozwiązania firmy Hewlett Packard Enterprise (HPE) adresowane do małych i średnich przedsiębiorstw, również takich które podlegają prawnym regulacjom wymagającym wysokiego poziomu bezpieczeństwa IT, jak względnie małe, działające lokalnie banki i instytucje finansowe.

Na eSeminarium nasi prelegenci opowiedzą o:

  • Układach iLO i związanych z nimi mechanizmach ochrony i wykrywania zagrożeń
  • Oprogramowaniu HPE OneView do monitorowania i zarządzania infrastrukturą IT
  • Usłudze HPE InfoSight zbierającej metadane oraz informacje o konfiguracji systemu i serwerów

Przez cały czas trwania eSeminarium na czacie dostępni będą eksperci z firmy HPE, którzy odpowiedzą na wszystkie pojawiające się pytania.

Do zobaczenia 16 października!