Solidny Backup i błyskawiczne odtwarzanie danych po awarii - synergia rozwiązań od HPE i Veeam

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A., firma Hewlett Packard Enterprise Polska Sp. z o.o oraz firma Veeam Software GmbH. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologi w wybranych sektorach, udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akcpetacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


W dobie cyfrowej transformacji i funkcjonowania nowego modelu biznesowego, w którym kluczową rolę odgrywają dane, organizacje w naturalny sposób zmieniają swoje priorytety dotyczące procedur postępowania z nimi. Szczególnego znaczenia nabiera kwestia odpowiedniego ich zabezpieczenia, bezstratnego przechowywania i szybkiego odtworzenia w razie nieprzewidzianych awarii czy ataku cybernetycznego. Od tego zależy często biznes firmy. Dlatego zarówno sposób tworzenia backupu jak i szybkość odtwarzania kluczowych danych po awarii decyduje obecnie o przewadze rynkowej. Nie ma jednej recepty na tworzenie backupu i systemu odtwarzania danych. Na rynku istnieje wiele rozwiązań pochodzących od wielu producentów. Stąd pojawia się pytanie, który system przywracający funkcjonowanie przedsiębiorstwa i zabezpieczający istotne dla niego informacje będzie najlepszy. Wiele na pewno zależy od tego, jakie są potrzeby danej organizacji i jaką ma ona strategię wykorzystania danych. Dobrze zaprojektowany system powstaje w wyniku rozmów z konsultantami producentów, którzy na przykładach analogicznych wdrożeń mogą skutecznie pomóc wybrać pasujące do firmy rozwiązanie.

Zapraszamy do uczestnictwa w webinarium poświęconym rozwiązaniom wiodących dostawców technologicznych. Eksperci HPE oraz Veeam opowiedzą, dlaczego rozwiązania powstałe w wyniku synergii tych producentów mogą efektywnie wspierać politykę zarządzania danymi w organizacji.

W czasie tego wirtualnego spotkania, połączonego z demonstracją rozwiązań, specjaliści opowiedzą między innymi:

    • Dlaczego do zabezpieczenia danych najlepiej wybrać rozwiązania od HPE i Veeama?
    • Jakie korzyści oferuje synergia rozwiązań od HPE i Veeam w zakresie zabezpieczenia danych?
    • Dlaczego warto wykorzystać sprzętowe kopie migawkowe w procesie backupu danych?
    • Jak zbudować system backupu, który jest pomocą a nie zmorą dla administratorów?
    • Jak wykorzystać system backupu nie tylko do backupu?