Zapraszamy na eSeminarium:

Arrow Akademia Security - SASE

Arrow Akademia Security - SASE

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma Arrow ECS Sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do ekspertów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


SASE czyli Secure Access Service Edge to w skrócie model usługi chmurowej zapewniającej jednocześnie funkcje sieci i bezpieczeństwa, opisany po raz pierwszy przez Gartner’a w 2019 roku.

W bardziej szczegółowym ujęciu to połączony pakiet zawierający technologie:

  • SWG (Secure Web Gateway)
  • CASB (Cloud Access Security Broker)
  • FWaaS (Firewall as a Service)
  • ZTNA (Zero Trust Network Access)
  • SDWAN (Software Definied Wide Area Network)

Połączenie tych technologii w pakiet chmurowy umożliwia zapewnienie bezpiecznego dostępu do usług wszystkim użytkownikom niezależnie od tego gdzie się znajdują, co ma kluczowe znaczenie w czasach gwałtownie zwiększającego się udziału pracy zdalnej i mobilnej oraz rozproszenia procesów. 

Zapraszamy na krótki przegląd oferty SASE naszych dostawców.

Prezentowani dostawcy

Symantec SASE - szybkie, elastyczne i skalowalne bezpieczeństwo danych

Rozwiązanie, które zmniejsza złożoność, poprawia dostępność i upraszcza wdrażanie usług bezpieczeństwa w modelu Zero-Trust.

Prelegent: Artur Waszczak

Bezpieczeństwo i niezawodność dostępu zdalnego dzięki VMware SASE

Dynamika zmian w infrastrukturze IT przedsiębiorstw wymusza implementację nowoczesnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa oraz niezawodności. Technologia VMware SD-WAN adresuje wyzwania współczesnych sieci WAN gwarantując najwyższą jakość oferowanych usług, jednocześnie adaptując najnowsze trendy w zakresie bezpieczeństwa i dostępu do usług wykorzystaniem chmurowego modelu Secure Access Service Edge oraz Zero Trust Network Accessheck Point Harmony Connect, rozwiązanie Secure Access Service Edge (SASE), ujednolica 11 różnych usług bezpieczeństwa w chmurze, jest stworzone, aby zapobiegać wyrafinowanym cyberatakom i poprawia wrażenia użytkownika dzięki wysoce wydajnym usługom bezpieczeństwa.

Prelegent: Marcin Dąbroś

Cloud-Delivered Security for Off-Net Clients – FortiSASE

Nowoczesne podejście do bezpieczeństwa dla biznesu dzięki zintegrowanym usługom chmurowym Fortinet.

Prelegent: Grzegorz Całun

MVISION Unified Cloud Edge - Secure Access Service Edge wg. McAfee

Platforma UCE umożliwia wdrożenie architektury SASE w bezpieczny dla organizacji sposób, zdecydowanie przyspieszając cyfrową transformację za pomocą usług w chmurze, umożliwienie dostępu do chmury i Internetu z dowolnego urządzenia oraz zapewnienie maksymalnej ochrony danych, zapobieganie zagrożeniom internetowym i natywnym dla chmury, które są niewidoczne dla sieci firmowej.

Prelegent: Łukasz Gliński

Check Point Harmony Connect – SASE od firmy Check Point

Check Point Harmony Connect, rozwiązanie Secure Access Service Edge (SASE), ujednolica 11 różnych usług bezpieczeństwa w chmurze, jest stworzone, aby zapobiegać wyrafinowanym cyberatakom i poprawia wrażenia użytkownika dzięki wysoce wydajnym usługom bezpieczeństwa.

Prelegent: Wojciech Jurek