Architektura brzegu sieci

Nowe jutro

20 października 2020

Architektura brzegu sieci

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma Equinix Sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Jedną z bardziej obiecujących technologii, która uzyskuje coraz większe znaczenie, jest przetwarzanie danych na brzegu sieci. Edge Computing wydaje się być potężnym narzędziem wspierającym procesy produkcyjne, poprzez przetwarzanie w czasie rzeczywistym najistotniejszych danych z sensorów. W dobie Industry 4.0 i zmianach w modelu łańcucha dostaw, umiejętność skorelowania produkcji z potrzeba klienta końcowego będzie wymagała coraz doskonalszych i szybszych operacji.

    • W jak sposób wykorzystać potencjał Edge Computing i uczynić procesy zwinniejszymi, bardziej wydajnymi?
    • Jak technologia przetwarzania na brzegach sieci może wpływać na finansową stronę organizacji?
    • Wreszcie – jak spiąć optymalną analitykę danych w środowisku hybrydowym (DC+private cloud+public cloud+Edge Computing)?

Na te i inne pytania odpowiedzą Państwu Krzysztof Stankiewicz z firmy Equinix oraz Mariusz Kowalski z firmy Accenture. Wydarzenie odbędzie się już 20 października o godzinie 10. Zapraszamy!