Zapraszamy na eSeminarium:

Anty-DDoS, czyli ABC Twojego BCP

25 maja 2021 | godz. 10:00

Anty-DDoS, czyli ABC Twojego BCP

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma ATM S.A. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Jak powszechnie wiadomo, Polska dołączyła do grona krajów, skąd technologie ICT dostarczane są globalnie (huby technologiczne, back-office korporacji, usługi centrodanowe dla hyperscalerów). W związku z tym w naszym regionie pojawiają się przedsięwzięcia o większych niż dotychczas budżetach na technologie, co z kolei, niestety, przyciąga coraz szersze rzesze negatywnych postaci sceny internetowej.

Ewolucja cyberataków i ich natężenie obserwowane podczas rocznego już okresu pandemii wskazują na coraz większą natarczywość i rosnące wyrafinowanie ataków DDoS. Zilustrujemy to danymi z raportów, porównując statystyki światowe z informacjami z naszego krajowego podwórka.

Zastanowimy się:

    • Czy wybór globalnego rozwiązania scrubbingowego ma same zalety?
    • Czy zamiast integrować ekosystem security, nie lepiej dywersyfikować źródła ochrony IT, wychodząc naprzeciw trendom w obszarze bezpieczeństwa?

Do udziału w webinarze zapraszamy przedstawicieli wszystkich firm i instytucji, dla których bezpieczny brzeg sieci internetowej i ciągłość działania systemów są kluczowe do świadczenia usług biznesowych, serwisów wewnętrznych i obsługi zadań statutowych.