Bezpieczeństwo organizacji czy wygoda użytkownika - odwieczny dylemat osób zajmujących się bezpieczeństwem IT

Odblokuj film

Logowanie do filmu


Bezpieczeństwo organizacji czy wygoda użytkownika - odwieczny dylemat osób zajmujących się bezpieczeństwem IT - wieloskładnikowe uwierzytelnianie (MFA) RSA SecurID Access dla aplikacji wewnątrz i na zewnątrz firmy (VPN, chmura).

Równowaga między bezpieczeństwem a wygodą użytkowników to znane wyzwanie systemów uwierzytelniania. Dzięki analizie ryzyka związanego z daną operacją logowania można dobrać metodę (wiele metod) uwierzytelniania odpowiednią do sytuacji, co ułatwi pracę użytkownikom, a jednocześnie zablokuje próby kradzieży tożsamości przez cyberprzestępców.

Webinarium prezentuje rozwiązania do uwierzytelniania RSA SecurID Access, wyjaśnia jak analizowane jest ryzyko, opisuje aplikację mobilną RSA Authenticate i dostępne metody uwierzytelniania.

Pokażemy również jak w ciągu kilku minut samodzielnie przetestować uwierzytelnianie za pomocą metod dostępnych w aplikacji mobilnej.

Serdecznie zapraszamy już 6 czerwca 2018 r. 


Organizatorami spotkania są IDG Poland oraz firma Advatech Sp. z o.o. Jest to wydarzenie skierowane do specjalistów z zakresu IT oraz bezpieczeństwa z sektorów użyteczności publicznej, przemysłu, transportu, produkcji oraz handlu. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.