Acronis Backup i ransomware protection

Odblokuj film

Organizatorami spotkania są IDG Poland S.A. oraz firma Acronis. Jest to wydarzenie skierowane do ekspertów ds. technologii z wybranych sektorów. Udział w nim jest limitowany.

eSeminarium to wydarzenie interaktywne, w którym możesz uczestniczyć w transmisji video i w czacie oraz masz możliwość otrzymania dodatkowych informacji od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na eSeminarium jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu wydarzenia.

Logowanie do filmu


Infrastruktura firmowa musi być chroniona w wielu aspektach. Zabezpieczeń wymagają stacje robocze, serwery, urządzenia końcowe, a także sama sieć. Jednak zapewnienie indywidualnej ochrony dla każdego elementu infrastruktury może być kosztowne – zwłaszcza, jeśli specjalistyczne programy antywirusowe wymagają odrębnych licencji. Dlatego warto postawić na jedno kompleksowe rozwiązanie – jest nim Acronis Cyber Protect.

Acroins Cyber Protect to kompleksowa ochrona danych oraz urządzeń wchodzących w skład infrastruktury firmowej, a także zabezpieczająca platformy konferencyjne, jak Zoom, WebEX czy Teams – co w czasach pandemii Covid-19 i zdalnych spotkań stało się szczególnie ważne. Podczas dedykowanemu platformie eSeminarium dowiesz się, w jaki sposób dostarczana jest skuteczna ochrona serwerów, stacji roboczych oraz usług sieciowych. Jej zaletą jest monitorowanie stanu systemów z dowolnego miejsca świata – co umożliwia zdalny desktop. 

Duży nacisk położony został na możliwość odzyskania danych w przypadku wystąpienia awarii sprzętowej lub błędu ludzkiego – wdrożone w platformę Acronis mechanizmy odpowiedzialne za tworzenie kopii zapasowych umożliwiają szybkie odzyskanie utraconych plików. Rozwiązanie to dedykowane jest małym i średnim przedsiębiorstwom, które chcą zagwarantować bezpieczną pracę na miejscu oraz swoim pracownikom zdalnym. Gdzie tkwi sekret skuteczności? Jednym z kluczowych czynników jest proaktywna ochrona, która umożliwia zatrzymanie ataków malware i ransomware.

Więcej na ten temat dowiesz się z eSeminarium, który poprowadzi Dariusz Mumot z firmy Acronis. Jeśli chcesz zapewnić swojej firmie kompleksową, ekonomiczną ochronę – zapisz się na spotkanie już dzisiaj!