Jak zoptymalizować środowisko IT? Poznaj AWS Well-Architected Review

Zapraszamy na eSeminarium Jak optymalizować środowisko IT? Poznaj AWS Well-Architected Review, które odbędzie się już 24 września godz. 10:00.

Jeśli aktualnie szukasz oszczędności i jednocześnie chcesz zoptymalizować środowisko IT, dołącz do tego wydarzenia. Dowiedz się na czym polega AWS Well-Architected Review i dlaczego warto zrobić ten przegląd!

Wdrażając aplikacje w chmurze, chcesz mieć pewność, że Twoje rozwiązanie jest bezpieczne, działa z maksymalną wydajnością i jest poparte doskonałością operacyjną. Samodzielne zarządzanie tym wszystkim może być trudnym zadaniem, i w tym właśnie może pomóc ekspertyza Crayon. Korzystając z AWS Well-Architected Framework przeprowadzimy przegląd Well-Architected w celu zidentyfikowania obszarów wymagających poprawy w wybranym przez Ciebie środowisku chmurowym.

AWS Well-Architected Framework to ustrukturyzowane podejście stworzone przez AWS według najlepszych praktyk, aby pomóc klientom zbudować bezpieczną, wydajną, odporną i efektywną infrastrukturę dla ich aplikacji.

Dlaczego warto dołączyć do webinarium?

    • Poznasz sprawdzoną i certyfikowaną metodologię przeglądu środowiska chmurowego
    • Poznasz realne benefity przeglądu dla Twojej organizacji
    • Możesz otrzymać od nas przegląd i 25 godzin konsultacji za darmo

Zapraszamy!

UWAGA: Wydarzenie odbywa się na stronie firmy Crayon. Link do spotkania otrzymają Państwo w mailu potwierdzającym rejestracje.

Dołącz do dyskusji

Bądź pierwszy i zostaw komentarz.