Program Alcatel-Lucent Enterprise dla konsultantów IT

Odblokuj film

Logowanie do filmu


W Alcatel-Lucent Enterprise (ALE) doceniamy wartość jaką wnoszą konsultanci IT w pomaganiu firmom w podjęciu właściwej decyzji odnośnie technologii i rozwiązań producentów, które będą służyć realizacji celów biznesowych. Nowy program zapewni Państwu dostęp do najnowszych informacji dotyczących portfolio, nowości technologicznych, kierunku rozwoju firmy, analiz rynkowych oraz przykładów wdrożeń. Umożliwimy również kontakt z naszymi ekspertami m.in. poprzez dedykowane webinaria czy pokazy na żywo.

W bieżącym roku ALE wprowadziło nową strategię biznesową skoncentrowaną na zapewnieniu klientom elastyczności i możliwości wyboru w kontekście kupowania i korzystania z rozwiązań sieciowych i komunikacyjnych. Jest to możliwe dzięki wprowadzeniu nowatorskich modeli finansowania i rozliczania usług, umożliwiających firmom ograniczenie nakładów inwestycyjnych i kosztów operacyjnych, takimi przykładami są:

    • Usługa Network on Demand umożliwiająca przedsiębiorstwom korzystanie z najnowszych rozwiązań sieciowych w modelu płacenia tylko za faktyczne wykorzystanie,
    • Rainbow to nowa hybrydowa usługa chmurowa Alcatel-Lucent Enterprise umożliwiająca współpracę grupową przy jednoczesnym zapewnianiu klientom ochrony inwestycji w technologię niezależnie od już wykorzystywanych systemów komunikacyjnych.

Zapraszamy do wzięcia udziału w webinarium, w którym przedstawimy założenia programu dla konsultantów IT oraz nowości w ofercie ALE, przede wszystkim obejmujące nowe modele świadczenia usług.