Nadchodzące seminaria

Data: 21 lutego 2019, godzina 10:00

Partner: Fujitsu

Udział bezpłatny!

Dowiedz się więcej

Dlaczego 1+1=3, czyli słowo o infrastrukturze konwergentnej i jej wpływie na biznes


21 lutego 2019, godzina 10:00 | Udział bezpłatny!

Zalety infrastruktury konwergentnej są współcześnie dla wielu firm cechami odgrywającymi kluczową rolę w kontekście stabilnego i efektywnego rozwoju biznesu. Środowisko gotowe do pracy w momencie pierwszego uruchomienia, modułowa skalowalność, prekonfigurowane opcje rozbudowy, szybkie i łatwo dostępne wsparcie techniczne, a także zintegrowane zarządzanie to tylko pierwsze z brzegu przykłady.

Zapraszamy na eSeminarium poświęcone infrastrukturze konwergentnej i jej potencjalnym wpływie na rozwój biznesu. Wydarzenie poprowadzi ekspert z firmy Fujitsu, który opowie o zaletach tego typu rozwiązań na przykładzie NFLEX.

Dowiedz się więcej

Data: 27 lutego 2019, godzina 11:30

Partner: Infradata

Udział bezpłatny!

Dowiedz się więcej

Top 5 korzyści z monitoringu HTTPS


27 lutego 2019, godzina 11:30 | Udział bezpłatny!

Dziś nikt nie ma wątpliwości, że szyfrowanie oferuje zarówno znaczące korzyści takie jak poufność i bezpieczeństwo danych, jak również trudne do zignorowania zagrożenia związane z brakiem widoczności ruchu, ograniczoną możliwością monitoringu, administracji i zarządzania ruchem oraz siecią komputerową.

Computerworld Polska, Flowmon Networks i Infradata Polska zapraszają na spotkanie w trakcie którego, od strony technicznej, przedstawimy Państwu korzyści z monitorowania połączeń szyfrowanych.

Dowiedz się więcej