Nadchodzące seminaria

Data: 16 października 2018, godzina 10:00

Partner: Atende

Udział bezpłatny!

Dowiedz się więcej

Wdrożenie chmury prywatnej w oparciu o Cisco ACI


16 października 2018, godzina 10:00 | Udział bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy na eSeminarium dotyczące Cisco ACI – implementacji sieci programowalnej. Wydarzenie to dedykowane jest wszystkim ekspertom IT, którzy chcą się dowiedzieć: Jak wprowadzić w firmie spójną i centralną kontrolę aplikacji oraz sieci; W jaki sposób zoptymalizować wydajność operacji w posiadanym centrum przetwarzania danych; Jak skrócić czas przygotowania zasobów na potrzeby nowych usług i  zautomatyzować ich działanie.

eSeminarium poprowadzi ekspert Atende Robert Ślaski już 16 października o godz. 10:00! W trakcie trwania transmisji do Państwa dyspozycji dostępni będą eksperci, którzy na żywo odpowiedzą na pojawiające się pytania.

Dowiedz się więcej

Data: 17 października 2018, godzina 11:00

Partner: SID

Udział bezpłatny!

Dowiedz się więcej

Jak usprawnić platformę SAP HANA™ w oparciu o architekturę IBM Power


17 października 2018, godzina 11:00 | Udział bezpłatny!

Na rynku IT nie brakuje rozwiązań dedykowanych pod platformę SAP HANA. Każdy z dostawców sprzętu oferuje rozwiązania, które bazują na modelach wdrożenia platformy SAP HANA tj.: SAP HANA Appliance; SAP HANA Tailored Datacenter Integration; SAP HANA Scale-out System.

Co, poza standardowymi rozwiązaniami, ma do zaoferowania platforma IBM Power w kontekście wdrożenia SAP HANA? Jakie korzyści niesie ze sobą wykorzystanie platformy IBM Power?

Eksperci odpowiedzą m.in. na powyższe pytania. Serdecznie zapraszamy!

Dowiedz się więcej

Data: 18 października 2018, godzina 10:00

Partner: 3S

Udział bezpłatny!

Dowiedz się więcej

Wykorzystanie Yealink Meeting Server w komunikacji wielooddziałowej organizacji


18 października 2018, godzina 10:00 | Udział bezpłatny!

Poprzez niwelowanie niedogodności w komunikacji wynikających z odległości geograficznych, rozwiązania wideokonferencyjne stają się kluczowym zasobem dla organizacji rozproszonych i firm korzystających z telepracy.

Podczas webinarium zaprezentujemy działanie Yealink Meeting Server – platformy wideokonferencyjnej all-in-one. YMS to wirtualna maszyna, gotowa do instalacji na serwerach dedykowanych, w chmurze prywatnej lub jako usługa hostowana w 3S Data Center. Platforma umożliwia realizację wielostronnych wideokonferencji HD przy użyciu wideoterminali, wideotelefonów, aplikacji na komputery PC i urządzenia mobilne. YMS umożliwia również streaming sygnału wideo do serwisu YouTube.

Serdecznie zapraszamy na eSeminarium, które poprowadzi ekspert z Grupy 3S już 18...

Dowiedz się więcej

Data: 23 października 2018, godzina 10:00

Partner: 3S

Udział bezpłatny!

Dowiedz się więcej

Projektowanie bezpiecznych rozwiązań IT z wykorzystaniem Cloud2B


23 października 2018, godzina 10:00 | Udział bezpłatny!

Zapraszamy na webinarium, podczas którego pokażemy jak w oparciu o Cloud2B w prosty sposób zbudować własne, bezpieczne rozwiązanie IT dla Twojego biznesu. Ponadto wyjaśnimy jak w praktyce włączamy się we współtworzenie tych rozwiązań w oparciu o „sprzedaż przedsiębiorczą” i wykorzystanie własnej infrastruktury telekomunikacyjnej, Klastra 3S Data Center składającego się z 6 ośrodków data center oraz zespołu ponad 50 certyfikowanych inżynierów współpracujących z czołowymi dostawcami rozwiązań IT.

Serdecznie zapraszamy na eSeminarium, które poprowadzą eksperci z Grupy 3S już 23 października o godz. 10:00!

Dowiedz się więcej

Data: 24 października 2018, godzina 10:00

Partner: Snow Software

Udział bezpłatny!

Dowiedz się więcej

Jak zaoszczędzić miliony na oprogramowaniu w firmie? Software Asset Management


24 października 2018, godzina 10:00 | Udział bezpłatny!

W dobie Disruption Gap, dyrektorzy ds. IT oraz ich zespoły bardzo często ze względu na ciągły wzrost wymagań Biznesu, działają w ramach bardzo ograniczonej widoczności tego czym zarządzają. Do 2020 roku mogą utracić kontrolę nad ponad 50% wydatków na IT. Mniejsza kontrola to większe ryzyko i niepotrzebne wydatki. Rozwiązaniem problemu jest Software Asset Management, dzięki któremu firmy mogą ograniczyć wydatki na oprogramowanie nawet o 30%.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji!

Dowiedz się więcej

Data: 25 października 2018, godzina 15:00

Partner: Atende

Udział bezpłatny!

Dowiedz się więcej

Digitalizacja dokumentów z zastosowaniem technologii blockchain


25 października 2018, godzina 15:00 | Udział bezpłatny!

Coraz częściej mówi się o blockchain jako o technologii dającej wiele możliwości. Najbardziej znanym obszarem technologii „łańcucha bloków” są coraz bardziej kontrowersyjne kryptowaluty, ale na tym możliwości blockchaina się nie kończą. Technologia ta, dzięki właściwościom niezmienności zapisu, idealnie nadaje się do zabezpieczania danych. Można przy jego pomocy realizować funkcjonalność trwałego nośnika. Utrwalanie w blockchain dokumentów cyfrowych nadaje im odpowiedni charakter prawny.

Na seminarium zostanie poruszony także aspekt utrwalania w blockchain dokumentów papierowych. Dodatkowo wskazane zostaną możliwości biznesowe jakie pojawiają się dzięki zastosowaniu tej technologii.

Serdecznie zapraszamy!

Dowiedz się więcej

Data: 30 października 2018, godzina 10:00

Partner: 3S

Udział bezpłatny!

Dowiedz się więcej

Rozwiązania storage oparte o RAID 2.0 i All-Flash


30 października 2018, godzina 10:00 | Udział bezpłatny!

Redundant Array of Independent Disk – czy rozwiązanie, które pokonało czas i stało się nieśmiertelne może działać bez „talerzy”, a dyski magnetyczne to „wymierający” gatunek? Dlaczego RAID 2.0 jest lepszy od standardowego rozwiązania i co z tego wynika. Czy „nowe” zbliża się już wielkimi krokami … czyli macierze All-Flash – już czas na zmianę, czy warto jeszcze poczekać.

Serdecznie zapraszamy na eSeminarium, które popraowidadzi ekspert firmy 3S już 30 października o godz. 10:00!

Dowiedz się więcej