Tagi: security

Data: 13 października 2016

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Jak mądrze zbudować sieć teleinformatyczną w firmie wielooddziałowej?


13 października 2016 | Dostęp bezpłatny!

Wydaje się, że o budowie sieci firmowych powiedziano już wszystko. Ale czy na pewno? Jakie rozwiązanie powinna wybrać firma, które ma 2-3 oddziały w różnych częściach kraju i kilku czy  kilkunastu zdalnych pracowników?

Weź udział w bezpłatnym e-Seminarium, które odbędzie się już 13 października i uzyskaj odpowiedź na pytanie.

Oglądaj szkolenie

Data: 27 września 2016

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Kilka słów o GDPR: ochrona danych osobowych - jak przygotować firmę na nadejście nowych przepisów


27 września 2016 | Dostęp bezpłatny!

W czasie eSeminarium powiemy jak nowe technologie mogą pomóc firmom dostosować się do nowej ustawy oraz uzyskać kompletną zgodność z przepisami. W trakcie prezentacji, do dyspozycji uczestników oddany zostanie interaktywny czat, na którym nasi eksperci na żywo odpowiadać będą na pojawiające się pytania.

Zapraszamy do oglądania!

Oglądaj szkolenie

Data: 25 sierpnia 2016

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Wspomaganie analityki bezpieczeństwa w firmie


25 sierpnia 2016 | Dostęp bezpłatny!

Badania IBM i Instytutu Ponemon jasno pokazują, z jakimi wyzwaniami (oprócz cybeprzestępczości) muszą się zmierzyć działy bezpieczeństwa w firmach i organizacjach.

Weź udział w godzinnym e-Seminarium, na którym ekspert z IBM Polska zaprezentuje możliwości narzędzia będące połączeniem IBM Watson, bazy X-Force oraz aplikacji Qradar.

Serdecznie zapraszamy!

Oglądaj szkolenie

Data: 08 lipca 2016

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Jak usprawnić pracę twojej organizacji z IBM BOX


08 lipca 2016 | Dostęp bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy na demo, w trakcie którego pokażemy na praktycznych przykładach jak usprawnić pracę zespołów przy użyciu usługi IBM BOX.

Box to chmurowa platforma, która umożliwia bezpieczne przechowywanie zarządzanie i dzielenie się plikami przedsiębiorstwa. Zapewnia przy tym najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz umożliwia pełną adminstrację.

Oglądaj szkolenie

Data: 31 maja 2016

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Jak skutecznie ochronić swoich klientów przed cyberprzestępczością?


31 maja 2016 | Dostęp bezpłatny!

Zapraszamy na webinarium w trakcie którego eksperci ds. bezpieczeństwa IBM Security oraz BNP Paribas opowiedzą o tym, jakie mechanizmy ataków przy użyciu złośliwego oprogramowania wykorzystują cyberprzestępcy oraz jak się przed nimi chronić.

Zapraszamy do rejestracji!

Oglądaj szkolenie

Data: 23 marca 2016

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Automatyzacja procesów bezpieczeństwa kluczem do skutecznej ochrony Centrów Danych nowej generacji


23 marca 2016 | Dostęp bezpłatny!

Dynamicznie zmieniające się środowisko centrów danych nowej generacji narzuca wiele wymagań biznesowych, w związku z czym kluczową kwestią jest szybkość reagowania na zmiany. Powołanie do życia dziesiątek maszyn wirtualnych trwa niewiele więcej niż napisanie tego tekstu, ale  co z bezpieczeństwem? Czy równie łatwo można zaimplementować politykę bezpieczeństwa dla tych maszyn? Co z konfiguracją firewall, patchowaniem i aktualizacjami? Jak w sposób spójny i centralny zarządzać bezpieczeństwem data center? Odpowiedzi na te i inne pytania poznają Państwo podczas webinarium 23 marca 2016 r. Na spotkaniu zaprezentuję również rozwiązania Trend Micro Deep Security.

Oglądaj szkolenie

Data: 22 marca 2016

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Jak wygrać walkę z zaawansowanymi zagrożeniami?


22 marca 2016 | Dostęp bezpłatny!

Redakcja Computerworld wraz z Intel Security serdecznie zaprasza na eSeminarium "Jak wygrać walkę z zaawansowanymi zagrożeniami?".

Celem prezentacji będzie przekazanie nowej strategii bezpieczeństwa firmy Intel Security oraz przekazanie jak nasze produkty mogą pomóc naszym Klientom skuteczniej chronić się przez dzisiejszymi zagrożeniami.

Zapraszamy do rejestracji!

Oglądaj szkolenie

Strona 1 z 2 1 2