Tagi: analiza danych

Data: 17 maja 2017, godzina 10:00

Partner: Oracle

Udział bezpłatny!

Zarejestruj się

Skuteczna i efektywna analityka biznesowa w organizacji


17 maja 2017, godzina 10:00 | Udział bezpłatny!

Redakcja Computerworld zaprasza na bezpłatne eSeminarium poświęcone biznesowej analityce danych. Transmisja rozpocznie się 17 maja o godz. 10:00. W trakcie szkolenia, ekspert z firmy Oracle zaprezentuje jakie korzyści w codziennej pracy można uzyskać z wykorzystaniem narzędzia Oracle Business Analytics.

Zarejestruj się

Data: 16 listopada 2016

Partner: IBM

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

IBM Spectrum Software - optymalizacja Twojej infrastruktury IT


16 listopada 2016 | Dostęp bezpłatny!

W czasie webinaru zajmiemy się optymalizacją istniejących środowisk IT oraz budową nowych w oparciu o IBM Spectrum Software. Opiszemy również przykładowe implementacje, potwierdzające wysoką wydajność rozwiązania. Zachęcamy do uczestnictwa!

Oglądaj szkolenie

Data: 28 czerwca 2016

Partner: InCube

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Sześć rzeczy o skutecznym planowaniu, czyli jak zapełnić lukę między systemem a Excelem... w chmurze


28 czerwca 2016 | Dostęp bezpłatny!

Rozwiązania w chmurze nie są niczym strasznym, a są nie uniknione. Nasza sesja z ekspertami Incube CPM pokaże możliwości efektywnego podejścia do zaawansowanej analityki finansowej z wykorzystaniem rozwiązań IBM Planning Analytics w chmurze.

Oglądaj szkolenie

Data: 01 marca 2016

Partner: IBM

Dostęp bezpłatny!

Oglądaj szkolenie

Czego jeszcze nie wiesz o swoich klientach? Praktyczna analiza danych w mniej niż godzinę.


01 marca 2016 | Dostęp bezpłatny!

graniczona ilość czasu i niemal nieograniczona ilość informacji to współczesna rzeczywistość. Pracownicy działów sprzedaży, marketingu, operacji, finansów, managerowie, specjaliści muszą szybko podejmować decyzje i brać odpowiedzialność za ich rezultaty. Presja czasu sprawia, iż często muszą bazować na swojej intuicji i doświadczeniach.

Zapraszamy na 30 minutowe webinarium, na którym przedstawimy konkretny przypadek, dostępne dane oraz możliwości przeprowadzania analiz, predykcji i podejmowania decyzji w oparciu o fakty. Celem będzie zrozumienie klientów i zwiększenie ich satysfakcji.

Do zobaczenia!

Oglądaj szkolenie